Jaga sõpradega


Alustav fotograaf on olemuselt aktiivne ja vastuvõtlik igale uuele infole ning põnevale kogemusele. See ongi igati normaalne. Pikapeale eristuvad aga need fotožanrid, mille suhtes säilib eriline huvi ja tekib soov teada saada selle süvasaladusi.

- REKLAAM -

Teades kirjul fotomaastikul oma lemmiksuundasid, siis tasub endale tuttavaks teha nende suundade tegevmeistrid. Üldine näpunäide on see, et parem on tunda ja teada süvakuti näiteks kolme inspireeriva fotograafi loomingut, kui teada ja tunda pealiskaudselt paljude fotograafide saavutusi.

Leidke endale need, kes teid reaalselt kõnetavad ja innustavad. Võib-olla on neid vaid üks või kaks… Sellest pole midagi, tähtis on, et te need leiaks.

Interneti vahendusel on palju võimalusi tutvuda oma lemmikute eluloo ja loominguga. Saate jälgida nende postitusi, piiluda youtube’i videosid ja lugeda nende raamatuid ning artikleid. Samuti on tihti võimalus osaleda meistrite virtuaalsetes töötubades ja klassides. Uue inspiratsiooni  (taas)avastamiseks tasub jälle ja jälle piiluda nende kanaleid netis ning värskendada emotsioone ja teadmisi loomingus. Nende tehnilisi võtteid fotograafias tasub ise järgi proovida ja katsetada.

Tegemist ei loomulikult ühekordse projektiga, vaid mitmete aastate vältel toimuva fotoalase isiksuse ja käekirja kujunemise ning kujundamisega. Aga see on seda väärt, et leida endas see mõnus nüanss ja eripära.

Näe veidi vaeva ja leia endale need tõelised lemmikud!!!

Jaga sõpradega


- REKLAAM -