„Fotojutud“- milleks ja kellele?

Eestikeelset fotoajakirjandust on proovitud aastakümneid viljeleda, kuid ikka ja jälle on erinevad katsetused varem või hiljem igavikku hääbunud. Erinevaid sotsiaalmeediaprojekte vedades ning fotoringkondades kolades oleme aga avastanud, et nõudlus selle järele on endiselt olemas. Enamgi veel, tehnika arengu kiirenedes, kui pea iga telefon on ka fotokaamera, see nõudlus isegi suureneb.

On tõsi, et paljud fotoalased küsimused saavad internetist (võõrkeelsed) vastused. Kohalik fotoajakirjandus on aga midagi muud, kui lihtsad vastused lihtsatele küsimustele. Püüame esitatud materjalides ergutada fotosõpru oma seniseid piire ületama. Olgu selleks siis tipptegijate värsked töövõidud, erineva raskusastmega nõuanded-artiklid või intervjuud kohalike säravamate tähtedega. Samuti esitleme lihtsas keeles põnevamaid tooteid, mis fotohuviliste tähelepanu võiksid pälvida. Toome teieni palju muudki põnevat ning huvipakkuvat.

Oleme määratlenud teemaveebi sihtrühmaks areneva fotograafi. Lihtsamalt öeldes pole vahet, kas lugeja on algaja või elukutseline, kas ta teeb pilti telefoniga või kalli keskformaatkaameraga. Küll on vahe selles, kas fotosõber tahab edasi liikuda, areneda, kasvada. Kes otsib vihjeid, inspiratsiooni või ideid, on loodetavasti õiges kohas. Selleks loodame kaasata rohkem ka kaasautorite jutukesi ning sellesisulised ettepanekud saatke palun aadressile [email protected], ka iga idee veebilehekülje arendamiseks on väga teretulnud!



© 2024 Fotojutud OÜ
Reg.nr. 14827097
[email protected]