Meie fotolepingute pakett sai taas täiendust – nüüd on sessioonilepingu kõrval ka üheti mõistetav dokument, millega lapsevanem annab oma lapse pildistamiseks ja isikuandmete vajalikul määral töötlemiseks eraldi loa.

Nagu ikka, on juba varasematele tellijatele uuendused tasuta ning saadame dokumendi neile ka peagi välja. Seda muidugi juhul, kui uuendus haakub varasema tellimusega (näiteks vaid pildimüügilepingu tellinud fotograafil pole laste isikuandmete töötlemise dokumendiga midagi teha, kuna tegemist on sessioonilepingu sidusmaterjaliga).

- REKLAAM -

Meeldetuletuseks – kui fotograaf soetab ühe lepingupõhja (pildimüük või fotosessioon, mõlemast on olemas nii puhtand kui juristi kommentaaridega versioon), on lepingu hinnaks 35 €. Piltide kuritarvitamise korral kasutatav nõudedokument maksab 20 €. Kui aga soovitakse täispaketti, kus on mõlemad lepingud ja nõudedokument, on hinnaks 60 €. Ühe lepingu ja nõudedokumendi maksumuseks on 45 €. Laste isikuandmete töötlemise dokument hakkab olema sessioonilepingu tasuta lisa.

Kuna täiendame juriidiliste dokumentide paketti perioodiliselt, siis varasem tellimus kindlustab selle, et ka edasised tasulised tooted potsatavad postkasti tasuta.

Täpsemalt saate meie juriidiliste dokumentide tekkeloost lugeda siit: https://fotojutud.ee/topics/uudised/lisasime-fotolepingutesse-laimukeelu-koos-leppetrahviga/

Tellimuse esitamiseks kirjutage palun [email protected]