Jaga sõpradega


Eesti suurim fotokaupade müügile spetsialiseerunud poekett Fotoluks sulges eriolukorra valguses eelmisel nädalal kõik oma füüsilised esindused, kuid veebilehe kaudu käib edasi nii paberfotode tellimuste valmistamine kui ka fotokaupade müük.

- REKLAAM -

Fotoluksi juhataja Assar Jõepera kinnitas, et Fotoluksi kõik neli esindust on eelmisest nädalast suletud – need asuvad Tallinnas Pärnu maanteel, Kristiine Keskuses, Viru Keskuses ning Tartus Ülikooli tänaval. „Kõik meie üürilepingud jätkuvad ja oleme seoses viirusekriisiga ajutiselt suletud. Kõikide Eesti inimeste tervis on kõige olulisem ja pooltühjades keskustes haiguste kogumine ei ole hetkel kellegi jaoks mõistlik tegevus,“ lausus ta.

Jõepera ütles, et praegu tegeletakse aktiivselt veebilehel olevate tavatoodete ja eripakkumiste valiku suurendamisega. “Kuu pakkumiste” seast leiab juba hulganisti atraktiivsete hindadega tooteid. Paberfotode tellimusi saab tavapäraselt teha läbi lingi https://www.fotoluks.ee/digilabor.

Põneva uuendusena avas täna Fotoluks oma peakontoris ehk Pärnu maantee 134 asuvas esinduses „kuldse postkasti“, mis on kontaktivaba teenustööde tellimise võimaluseks.

„Fototööde postkasti saab enda kontaktinfoga ümbriku sees sisse lasta digitaliseerimist vajava videokasseti, ilmutamist vajava C-41 filmirulli või pildifailidega mälupulga. Ümbriku peale palume lisada enda nimi, telefon ja meiliaadress ning info, mida soovid, et teeksime. Kõik postitamist vajavad tööd saadame Omniva pakiautomaatidesse või digitaalsete failidena tellija meili peale,“ selgitas Jõepera.

Jaga sõpradega


- REKLAAM -