Home Meistriklass Meistriklass Kinnisvarafoto meistriklass – kogemusi ja nippe jagab Janek Laanemäe

Kinnisvarafoto meistriklass – kogemusi ja nippe jagab Janek Laanemäe

10.00 

„Meistriklassi Fotojutud“ on veebipõhine koolitussari, kus erinevate žanrite tipptegijad teevad ettekandeid, tutvustavad oma loomingut ja vastavad arutelu vormis kuulajate küsimustele.

Kuues meistriklass on pühendatud kinnisvarafotograafiale ja oma teadmisi tuleb jagama hinnatud elukutseline kinnisvarafotograaf Janek Laanemäe.

Üritus toimub laupäeval, 22. oktoobril kell 11.00.

Laost otsas

Kategooria: Silt:

Meistriklassi Fotojutud“ on veebipõhine koolitussari, kus erinevate žanrite tipptegijad teevad ettekandeid, tutvustavad oma loomingut ja vastavad arutelu vormis kuulajate küsimustele.

Kuues meistriklass on pühendatud kinnisvarafotograafiale ja oma teadmisi tuleb jagama tunnustatud kinnisvarafotograaf Janek Laanemäe.

Üritus toimub laupäeval, 22. oktoobril kell 11.00.

Meistriklassid toimuvad alati otseülekandena. Esinejad teevad kõigepealt omapoolsed, umbes tunni pikkused ettekanded, sh tutvustavad oma parimaid taieseid ja nende tekkeprotsessi ning hiljem vastavad kuulajate poolt kirjalikult esitatud küsimustele. Meistriklassi kestvus kokku on orienteeruvalt 90-120 minutit.

Üritust modereerib alati üks Fotojuttude toimetajatest, et asi ladusalt läheks ja vastuse saaksid just kõige kohasemad küsimused, kuna kõikidele küsimustele pole ajalistel põhjustel alati võimalus vastata.

Meistriklassi ülesehitus on selline, et eelkõige keskendutakse žanri ideoloogiatele, mitte tehnilistele detailidele, kuna fotosõprade tehniline teadlikkus ja ka kasutatav fototehnika ise on inimeste kaupa liiga erinev. Meistriklassi ülim eesmärk on anda mõtteainet ja ideid kõikidele konkreetses žanris areneda soovivatele fotograafidele, pildistagu nad telefoniga või profitehnikaga, olgu nad algajad või muu žanri tipptegijad.

Uuest üritusest anname alati pikalt ette teada, et inimestel oleks aega atra seada. Proovime sättida nii, et algus oleks laupäeviti kell 11.00 ja lõpp hiljemalt 13.00, nii saavad kõik huvilised oma kiiremad hommikused toimetused ära teha, osaleda meistriklassis ja pärastlõuna pühendada muudele nädalavahetuste sahmerdamistele 😊

Sedasorti ürituste korraldamisega kaasnevad ka arvestatavad kulud, mistõttu on antud formaat esmakordselt Fotojuttude ajaloos tasuline. Ühes meistriklassis osalemine maksab eelregistreerimisel 10 € inimese kohta.

Fotojuttude loomise ajal Hooandjas meile toeks olnud inimestele saadame enne igat meistriklassi e-postile sooduskoodi, mis annab 50%-lise allahindluse.

Meistriklass ei ole järgi vaadatav. Kui ostate pileti ja magate sisse, siis juhtub nii, nagu juhtub ka iga kontserdiga – uut esitust ei korraldata.

Kõikidele registreerunutele saadetakse osalemiseks vajaliku lingiga e-kiri.

NB! Meistriklassis osalemisele registreerimine lõpeb 1h enne ürituse algust!

Mõnusat meistriklassi!

Lugupidamisega,

Fotojuttude toimetus