Ajad on keerulised, kuid naljapäeval on väikese koomuski tegemine ikka lubatud. Panime poistega pead kokku ja jõudsime 10 põhjapaneva järelduseni, mida on sobilik avaldada just 1. aprillil.

Miks Remo Savisaar habet kasvatab? Et habekakud teda omaks peaks.

Foto: Remo Savisaar

Meesfotograaf ei saa siiani aru, miks naiskolleeg teda statiiviga lõi – tegi ta ju kõigest komplimendi: „Ohsaaa, kus sul on alles kere!“

- REKLAAM -

Kes on hübriidkaamerate sihtgrupp? Fotograafid, kes ei suuda peeglisse vaadata.

Milline fotograaf on hoolimata kõhnast rahakotist ennast paksuks söönud? Fotograaf, kes käib tasuta pulmi pildistamas.

Kui vana on keskmiselt fotograaf, kes kannab sokkidega sandaale, nahkvesti ja hülgevurrusid? Vastus puudub, kuna elus inimeste peal süsinikuproove ei tehta.

Mida võiks alustav fotograaf inimeste pildistamise korral modellidelt küsida? „Kui palju ma teile võlgnen?“

Milline sarnasus on äsja oma esimese kaamera ostnud fotograafil ja autokraatsel riigivalitsejal? Mõlemad arvavad hullu peaga, et varsti kuulub terve maailm neile.

Kuidas ennast teistele paremas valguses näidata? Tuleb minna korraliku fotograafi juurde.

Fotograaf vaatab masendunult seniilsevõitu ämma, kes pliidi ees toimetab ja küsib: „Miks mu objektiivid potis on?“ Ämm vastab: „Läätsesuppi keedan“.

Kuidas ikkagi alfa-fotograaf Peeter Karask loomadele nii lähedale pääseb? Ta kasutab summutit!

Foto: Aleksandr Gorodenkov/erakogu

Meie varasemate aprillilugudega saate tutvuda järgnevatele linkidele klikates: https://fotojutud.ee/topics/persoon/viimsi-karu-uleskutse-laseme-koik-rajakaamerad-tais/ ja https://fotojutud.ee/topics/persoon/suur-erilugu-kes-on-eesti-fotomaastiku-chuck-norris/

 

 

- REKLAAM -