Äsja lõppes Tallinna Botaanikaaia ja Fotoluksiga koostöös korraldatud fotokonkurss „Imekaunis botaanika“ ning välja on valitud nii esikolmik kui publiku lemmik.

Kokku esitati konkursile 200 fotot, mis on konkursi piiratuse tõttu (tööd pidid olema tehtud Tallinna või Tartu Ülikooli Botaanikaaias) väga hea tulemus. Omanäolisi fotosid esitati väga palju, kuid tõsiseks rebimiseks läks just esikolmikus. Žürii jõudis aga üksmeelele ning võidutööd on järgnevad.

- REKLAAM -

Publiku lemmik – auhinnaks tasuta Tallinna Botaanikaaia külastus perele talle sobival ajal (2 täiskasvanut + kuni 16 aastased lapsed)

Helje Laas

Foto: Helje Laas

III koht – auhinnaks Tallinna Botaanikaaia kuukaart ühele

Päivi Palts

Foto: Päivi Palts

II koht – auhinnaks Tallinna Botaanikaaia aastakaart ühele

Larianna Holm

Foto: Larianna Holm

I koht – kiirpildikaamera Fujifilm Instax Mini 9 Fotoluksilt ja Tallinna Botaanikaaia aastakaart perele (2 täiskasvanut + kuni 16 aastased lapsed)

Irina Gladkaja

Foto: Irina Gladkaja

Palju õnne võitjatele, kõikidega võetakse peagi ühendust!

Kõiki konkursitöid saate vaadata siit.

Lisaks teavitame, et peale pühi kuulutame koostöös Fotoluksiga välja ka uue ägeda fotokonkursi. Teemaks on „Maastikufoto“ ning auhinnafond praegust majandusolukorda arvestades märkimisväärne – võitja paneb taskusse 300 € eest Fotoluksi kinkekaarte, auhinnafond kokku on aga 625 €. Püsige lainel!