Jaga sõpradega


Fotogruppide seire on saanud uue dimensiooni ning võistlushimulised grupiomanikud ennustavad kihlveo vormis, kuidas nende gruppidel lähitulevikus läheb.

- REKLAAM -

Looduse pildipanga asutaja Peep Sooman ja Ilmahuviliste grupi hing ja süda Kairo Kiitsak vedasid pudeli Tarhuni limonaadi peale kihla, kas 24. veebruariks ehk Eesti Vabariigi sünnipäevaks on raketina kosmosesse sööstnud “Ilmahuvilised” Looduse pildipangast ees või mitte. Peep ütles, et on, Kairo arvas, et ei ole.

“Kairo on noorema põlvkonna esindaja ja loomulikult on keskealisel pässil meeldiv tõdeda, et mõni noormees hiilgab ka tagasihoidlikkusega. Samas usun, et Ilmahuviliste grupp jätkab Kairo juhtimisel ja üha segasemaks muutuvate ilmaolude taustal kiiret arengut. Pole kahtlustki, et veebruari lõpus saan mekkida seda vahvat rohelist limonaadi,” ütles Peep.

Kairo seevastu arvas, et 24. veebruar on natuke vara. “Pigem mitte”, ütles ta.

NB! Kui tead mõnda 1000+ keskkonda, mis tabelist on välja jäänud, anna palun sellest teada peep@fotojutud.ee.

Olen Facebooki 1000+ liikmetega fotolehtede ja -gruppide arenguid jälginud juba poolteist aastat. Ei mäletagi, miks selline vajadus tekkis, aga fotograafidelt saadud tagasiside oli positiivne ja nii on see muutunud juba igakuiseks rutiintegevuseks.

Seires on kõik mulle teadaolevad fotograafiaga seotud keskkonnad, millel on vähemalt 1000 liiget, kusjuures välja on visatud kõik kommertslehed. Nii ei näe selles nimekirjas fotopoode, autorilehti ega muid kaubanduslikke eesmärke täitvaid gruppe ja fännilehti.

Roheliseks on märgitud kõige suuremad hüpped nii viimase kuu jooksul kui aastatagusest ajast, seega on hea silma peal hoida, milline keskkond areneb kiiremini. 

Jaga sõpradega


- REKLAAM -