Jaga sõpradega


Fotograafiaga olen tänaseks tegelenud üle poole oma elust, aga suurema osa sellest oli lihtsalt hobikorras piltide tegemine. Umbes viis aastat tagasi tegin elus kannapöörde, kus otsustasin, et hobist saab minu põhitöö. Kuna olen alati olnud selline, et tegelen mitme asjaga korraga, siis peegeldub see ka minu fotograafitöös. Ma ei ole spetsialiseerunud ühele kitsale žanrile, vaid pakun teenust pea igas valdkonnas, mis inimeste pildistamise puhul teemaks tuleb – pered, noorpaarid, lapseootus, vastsündinud, ilupildid looduses ja ka stuudios. Lisaks eelnevale pakun lastele muinasjutulist fotostuudiot, mille osas olen seni vist ainus fotograaf Eestis, kes sellist teenust pakub.

- REKLAAM -

Sügisel oli mul kindel plaan, et sel talvel käin rohkelt kaameraga ka väljas ja pildistan inimesi looduses ning püüan teha palju pilte, kus oleks karge talvine taust ja esiplaanil ilusad inimesed veidi muinasjutulisemas võtmes. Küll aga on see talv läinud selliselt, et on rohkelt pori, vihma ja sompus päevi ning mitte ühtegi loodetud ilusat talvepäeva.

Kui aga jaanuari alguses oli üks karge hommik koos miinuskraadide ja härmas loodusega, siis teadsin kohe, et see olukord tuleb ära kasutada, sest see võibki jääda viimaseks talve meenutavaks päevaks sellel hooajal. Stuudiosse oli saabunud just ka uus uhke roosa kleit, mis oli väga ideaalne andmaks kontrasti kargele talvisele taustale.

Foto: Tarvo Alev
Foto: Tarvo Alev
Foto: Tarvo Alev
Foto: Tarvo Alev
Foto: Tarvo Alev
Foto: Tarvo Alev
Foto: Tarvo Alev

www.facebook.com/TarvoAlevPhoto
www.tarvoalev.eu
www.muinasjutustuudio.ee
www.instagram.com/tarvoalev

Jaga sõpradega


- REKLAAM -