Jaga sõpradega


Koeri sattusin pildistama tegelikult poolkogemata, kui kunagi gümnaasiumis 2011. aastal enda jaoks fotograafia leidsin. Kuna fototunnis antud ülesanded hõlmasid muuhulgas ka pildistamist ning mina enda kääbustaksiga niikuinii ringi jalutasin, siis ühel hetkel klikkis ja hakkasin hoopis teda pildistama.

- REKLAAM -

Nii saigi minu esimesest koerast minu esimene modell ja niiöelda katsejänes, kelle peal koera kannatust testida sain ning muidugi enda oskuseid lihvisin. Ka minu järgmised koerad on mulle olnud väga headeks modellideks ning teerajajateks fotomaailmas. Kuna koerad hõlmavad hobi mõttes väga suure osa minu elust (tegelen lisaks ka koeraspordiga), siis tundus loogiline, et ka klientidele end pakkudes pildistan justnimelt koeri. Lisaks veel ka lemmikloomi koos nende peredega. Tänapäeva kiires maailmas ongi üheks tavaliseks peremudeliks naine, mees ning nende lemmikloom 🙂

Enda pildistiili ei oska ma ise eriti kommenteerida. Küll aga tuleb tunnistada, et teen oma fotodele väga tugevat järeltöötlust nii Lightroomis kui ka Photoshopis.

Foto: Kristiina Tammik
Foto: Kristiina Tammik
Foto: Kristiina Tammik
Foto: Kristiina Tammik
Foto: Kristiina Tammik

Rohkem Kristiina töid ja tegemisi näeb järgmistelt lehtedelt:

Facebook: https://www.facebook.com/kristiinatammikfoto/

Instagram: www.instagram.com/kristiinatammik

Koduleht: https://kristiinatammikfoto.weebly.com/

Jaga sõpradega


- REKLAAM -