Olen juba pikka aega plaaninud minna varahommikul kesklinna pildistama. Idee oli jäädvustada varahommikust Hobujaama ristmikku. Nagu juhuse tahtel läks laupäeva hommikul kell 7 uni ära ning miski mu sees ütles, et nüüd on aeg minna, sest linn on tühi. Plaanitud koha pildistamine ei õnnestunud.

Kuna plaan oli ka Linnahalli fotole saada, siis jalutasin sinna. Olin varem kuulnud, et sealkandis võib olla probleeme GPS-iga, seega valisin koha hallist eemal. Kõik need teated, mis droon mulle andis, võtsin kuulda, kuna seadeldis on mulle väga kalliks saanud ja ma ei tahtnud riske võtta. Laevavrakid on mulle mingil põhjusel alati huvi pakkunud ning otsustasin ka Kalasadama laeva üles pildistada. Kerkis kahtlus, kas laev seal veel alles on, sest seal asub ka ehitusobjekt. Oh seda südamesära, kui laev kaamerasse jäi (olen hiidlane ning meri ja laevad on alati südames).

- REKLAAM -

Laev pildistatud, suundusin vanalinna. Olen kaua aega oodanud seda hetke, mil saan Raekoja platsil pildistada. Kohale jõudes säras platsil päike ning sellel suurel platsil üksi olemine tundus väga mõnus.

Foto: Allar Leo
Foto: Allar Leo
Foto: Allar Leo
Foto: Allar Leo
Foto: Allar Leo
Foto: Allar Leo
Foto: Allar Leo

Allar Leo teisi töid ja tegemisi saab jälgida:

www.instagram.com/hrleophotos

www.facebook.com/PhotosAllarLeo