Jaga sõpradega


Jõulud on ukse taga ja jälle on kingituste välja mõtlemisega igavene tegu. Palusime meie heal koostööpartneril Fotoluksil anda erinevates hinnakategooriates mõned vihjed, millega oma lähedasi fotosõpru üllatada.

- REKLAAM -

Kõigepealt toome aga välja valiku Fotoluksi aasta suurimatest müügihittidest, ehk on ka need kingituste valimisel abiks!

Fotoluksi juht Assar Jõepera ütleb, et 2109. aasta hitt-tooteid on raske vaid paari toote nimetamisega välja tuua. Igas kategoorias on omad staarid, millest osasid ka esitleme.

  • Kiirpildikaamera

Instaxi perekonna Fujifilmi kiirpildikaamerad on vahvad mänguasjad nii edasijõudnutele kui fotovõõrastele lastele. Klõps-klõps ja juba tulebki foto surinal kaamerast välja. Jube lahe!

Fujifilm Instax Mini 9 Smoky White

Foto: Fotoluks
  • Objektiivid

Siin kategoorias on kaks valikut – Nikoni ja Canoni 50mm fookuskaugusega standardobjektiivid. Tegemist on nõelteravate, kuid objektiivide kohta odavate (alla 200 €) valgusjõuliste tehnikaimedega, mis võiks olemas olla igal fotograafil.

Nikkor AF-S 50mm f/1.8 G ja Canon EF 50mm f/1.8 STM

  • Seikluskaamera

Väärt vidin igale ekstreemsportlasele ja matkasellile. GoPro on ilmselgelt võimsalt turu vallutanud.

GoPro Hero8 Black Holiday Bundle 2019

Foto: Fotoluks
  • Binokkel

Soodne ja võimas tööriist looduses hulkujale!

Konus Konusvue 7×50

Foto: Fotoluks
  • Kaamerakomplekt

Korralik algaja kaamerakomplekt, mis ajab enam-vähem iga ilmaga vajalikud asjad ära.

Nikon D3500 + AF-P 18-55mm VR Kit, must

Foto: Fotoluks

Popimad tooted enne jõule

Enne jõule kipuvad populaarseks muutuma ikka need tooted, mida erinevateks kingitusteks ostetakse. Üks kõige populaarsem toode läbi aastate on olnud klassikaline fotoalbum, mis täidetakse mööduvast aastast pärit piltidega. Sellist kingitust tehakse nii vanematele kui vanavanematele.

Lisaks fotodega albumitele toimivad kingitustena hästi ka KAPA-plaadile või lõuendile trükitud suureformaadilised pildid. Populaarsed on ka erinevas suuruses raamitud fotod.

Noorte seas on endiselt popid Polaroid, Fujifilm Instax, Leica Sofort kiirpildikaamerad ja nendega kaasnevad filmid ning muud lisatarvikud. Need, kes noortele kallimat kingitust otsivad, valivad tavaliselt GoPro seikluskaamerate perekonnast mõne sobiva kaamera.

Looduses viibijatele on üks väga universaalne kingitus binokkel. Ka neid leiab Fotoluksi kauplustest ja veebipoest suures valikus ja erinevas hinnaklassis.

Kingiideed

Nüüd aga pakume välja mõned kingiideed erinevates hinnaklassides. Loodetavasti leiab iga kingiotsija oma kallile fotosõbrale midagi sobivat. Kliki pildile ja näed kohe ka toote hinda.

Hinnaklass 0-50 €

Hinnaklass 50-200 €

Hinnaklass 200-500 €

Hinnaklass 500-1000 €

Hinnaklass 1000-3000 €

Hinnaklass 3000 + ehk mida kinkida, kui rahakott on põhjatu 😊

Lõpetuseks muidugi ei saa ka märkimata jätta, et väga hea kingitus on ka fotopoe kinkekaart. Kingisaaja saab minna ise ja valida täpselt seda, mille järgi parasjagu isu on. Aga noh, kinkekaardid on alati natuke kergema vastupanuteed minek…

Ega muud, kui head kingiostu!

Jaga sõpradega


- REKLAAM -