Jaga sõpradega


Raamidest väljas ehk „out-of-box“ mõtlemist propageeritakse nii palju, et see hakkab juba vastumeelseks muutuma. Iga ärimees, kes on teeninud miljoni, korrutab sama mantrat, andmata vähimatki juhist, kuidas seda saavutada.
Fotojuttude toimetusel pole isegi kamba peale miljonit kuskilt võtta,
aga püüame siiski lugejateni tuua mõned „out-of-box“ jutud, mis ehk pirnikese kupli all helendama panevad.

- REKLAAM -

Kristian Saks on mees, kes võtab plekist kohvitopsi ja teeb sellega tõeliselt eristuvaid fotosid. Neljakuulise säriajaga!

Hendrik Osula lahkus mugavalt palgatöölt ja avastab rahvusvahelise spordifotograafina maailma.

3000 millimeetrise fookuskaugusega kompaktkaamera kihutab raamidest valguskiirusel välja, andes võimaluse kogeda midagi enneolematut.

Manuaalsete filmikaameraobjektiivide kaamerale ette kruttimine loob uue reaalsuse.
Fotograafiaga tegelemiseks pole vaja kaunist loojangut või piltilusat modelli — tegelikult piisab ühest veetilgast.

Kõik need jutud on ilmselt mõnusad lugeda, aga pole alati kõikidele teostamiseks. Mõnel napib kannatust, mõnel ei talu rahakott uute vidinate soetamist. Rääkimata siis töökohast lahti ütlemisest, mida enamus meist kunagi lubada ei saa.
Ometi on ka olemasoleva varustusega võimalik raamidest välja astuda või vähemalt neid raame oluliselt laiendada.
Järgmine kord, kui pildistama lähete, võtke kaasa ainult üks fikseeritud fookuskaugusega objektiiv. Väärt kogemus ja uutmoodi lahendused on garanteeritud! Minge pildistama ainult telefoniga ja teie nägemus kaadri sättimisest muutub alatiseks. Öösel pildistama minnes „unustage“ statiiv koju. Katsetamisvõimalusi on lõputult!
Kindlasti ei ole piirangute teooria ehk enda millestki ilma jätmine ja seeläbi protsessi parendamine ainus tõhus meetod, kuid see on kindlasti kõige odavam. Kallimate või ajakulukamate lahendustega saate aga tutvuda juba järgmistel lehekülgedel.

Head lugemist!

TOIMETUS

Jaga sõpradega


- REKLAAM -