Jaga sõpradega


Vanarahvas teab rääkida, et üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna. Sestap ei hakka pikka juttu rääkima – huvilised saavad ise veidike uuendatud tabelit uurida ja üles leida, millised sotsiaalmeedia fotokeskkonnad on aasta jooksul kõige kiiremini kasvanud, milliste kasv on aga kinni kiilunud.

- REKLAAM -

NB! Kui tead mõnda 1000+ keskkonda, mis tabelist on välja jäänud, anna palun sellest teada peep@fotojutud.ee.

Olen Facebooki 1000+ liikmetega fotolehtede ja -gruppide arenguid jälginud juba üle aasta. Ei mäletagi, miks selline vajadus tekkis, aga fotograafidelt saadud tagasiside oli positiivne ja nii on see muutunud juba igakuiseks rutiintegevuseks.

Seires on kõik mulle teadaolevad fotograafiaga seotud keskkonnad, millel on vähemalt 1000 liiget, kusjuures välja on visatud kõik kommertslehed. Nii ei näe selles nimekirjas fotopoode, autorilehti ega muid kaubanduslikke eesmärke täitvaid gruppe ja fännilehti.

Roheliseks on märgitud kõige suuremad hüpped nii viimase kuu jooksul kui aastatagusest ajast, seega on hea silma peal hoida, milline keskkond areneb ja milline taandareneb. Varasemalt jagasin seda infot enda poolt loodud Fotograafide infokeskuse grupis, aga nüüdsest kolisin selle statistika fotojutud.ee teemaveebi.

Jaga sõpradega


- REKLAAM -