Pildivargus on üpris tavapärane nähtus. Paljud tagasihoidlikud fotograafid on aga sellele käega löönud, ehkki nende õigusi on rikutud ja töö vilju kuritarvitatud.

Meie salapärane jurist, kelle isikut me jätkuvalt ei avalda, koostas olemasolevatele pildimüügi- ja fotosessioonilepingutele lisaks range nõudedokumendi, mis jätab fotovarastele väga vähe vaidlemisruumi.

- REKLAAM -

Nagu ikka, on juba varasematele tellijatele kõik uuendused tasuta ning neile on dokument praeguseks ka juba saadetud. Uutele tellijatele maksab nõudedokumendi põhi 20 €.

Meeldetuletuseks – kui fotograaf soetab ühe eelmainitud lepingu (pildimüük või fotosessioon), on lepingu hinnaks 35 €. Mõlema soetamisel on kogumaksumuseks 50 €. Kui aga soovitakse täispaketti, kuhu on ka nõudedokument lisatud, on hinnaks 60 €. Ühe lepingu ja nõudedokumendi maksumuseks on 45 €.

Kuna täiendame juriidiliste dokumentide paketti perioodiliselt, siis varasem tellimus kindlustab selle, et ka edasised tasulised tooted potsatavad postkasti tasuta.

Täpsemalt saate meie juriidiliste dokumentide tekkeloost lugeda siit: https://fotojutud.ee/topics/uudised/lisasime-fotolepingutesse-laimukeelu-koos-leppetrahviga/