Jaga sõpradega


Hea fotograafide teemaveebi „Fotojutud“ lugeja!

Mais küsisime Hooandja kaudu teemaveebi arendamiseks toetust. Esialgu tundus see mõte veider. Abivajajaid on ju palju ja meie puhul polnud see kindlasti elu ja surma küsimus. Nagu ka oma sõnavõttudes korduvalt märkisime: „Kui keegi jääb meie projektitoetuse pärast tõelisest abist ilma, suunake palun kindlasti oma rahakotirauad hoopis nende poole“.

- REKLAAM -

Meilegi suureks hämminguks leidus 220 inimest, kes pidasid seda projekti siiski toetamisväärseks ja lõpuks sai eesmärk täidetud lausa 119 protsendiliselt!

Nagu juba Hooandja lehel lubatud, siis avaldame südamlike tänusõnadega nimekirja kõikidest toetajatest, kes Hooandja lehel selleks loa andsid.

Kinnitame jätkuvalt, et mitte üks sent toetusrahast ei lähe teemaveebi asutajate ega kaasautorite taskusse. Tegemist on kodanikualgatusprojektiga, mida neli meest veavad ilma tasu ootamata. Hooandja projekt oli vajalik selleks, et soetada paar tasulist moodulit ja tellida programmeerijatelt mõned spetsiifilised koodijupid lehekülje mugavamaks funktsioneerimiseks. Kes on valdkonnaga paremini kursis, teavad hästi, millised on korralike „progejate“ tunnihinnad…

Seega läheb kogu raha ainult veebilehekülje arendamiseks.

Veelkord aitäh kõikidele, kes meie projektile hea sõna või „viiekaga“ hoogu juurde lükkasid!

Fotograafide teemaveebi toetajate nimed leiate siit: https://fotojutud.ee/hooandja-tanu/ ning meie esilehel olevale bännerile klikates.

NB! Kui oled olnud toetaja, kuid pole meilt tänukirja koos Hooandjas märgitud preemiainfoga saanud, palun lappa oma postkasti erinevad kaustad läbi!

Jaga sõpradega


- REKLAAM -