Küpsised

KÜPSISTE POLIITIKA

“Küpsised” on väikesed infokillud, mida veebileht salvestab sinu arvutisse või nutiseadmesse, kui külastad meie veebilehte. See võimaldab serveril koguda brauserist infot, nii et sa ei pea seda lehte taas külastades või lehti sirvides uuesti sisestama. Küpsiste kohta leiad rohkem infot www.cookiecentral.com.

 

KUIDAS ME KÜPSISEID KASUTAME?

Meie veebilehed kasutavad küpsiseid pakutavate teenuste kvaliteedi parandamiseks. Kasutame seansiküpsiseid, püsiküpsiseid ja kolmanda isiku küpsiseid (partnerid):

  • Uute ja endiste klientide identifitseerimiseks.
  • Sinu eelistuste meelde jätmiseks nagu värvide kontrastid või kirja suurus.
  • Märke tegemiseks, kui oled juba hüpikaknale vastanud (nii ei esita me küsimust uuesti).
  • Meelde jätmiseks, kas oled (või ei ole) nõustunud meie küpsistega sellel leheküljel.
  • Anonüümse statistika kogumiseks, kuidas ja milliseid lehe osi oled külastanud.
  • Reklaami saatmiseks, mis on sinule kõige sobivam ja vastab parimal viisil sinu vajadustele. Küpsised on vajalikud ka selleks, et piirata reklaami nägemise aega ning mõõta reklaamikampaania tõhusust.
  • Koguda usaldusväärset informatsiooni lehe külastatavuse kohta, mis võimaldab meil mõõta, kuivõrd leht vastab kasutajate vajadustele ning teha võimalikke parendusi.
  • Analüüsida, milliseid lehekülgi külastad ja milliseid kliendi privaatsuse tööriistu kasutad.

Küpsiste lubamine ei ole vältimatult vajalik veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks, kuid annab parema lehitsemiskogemuse. Soovi korral võid alati küpsised kustutada või blokeerida, kuid seda tehes ei pruugi veebilehe mõned funktsioonid töötada soovitud viisil.

Arvesta, et mõned küpsised pärinevad kolmandast isikust teenusepakkujalt, kes täidab mõnda neist ülesannetest meie asemel.

 

PRIVAATSED ANDMED JA EDASTAMINE

Küpsistega seotud informatsiooni ei kasutata sinu isiku tuvastamiseks ning kogutud andmed on meie kontrolli all. Küpsiseid ei kasutata ühekski muuks otstarbeks kui eelnevalt kirjeldatud.

 

KUIDAS HALLATA KÜPSISEID?

Võid hallata ja/või kustutada küpsiseid, nagu soovid. Võid kustutada või blokeerida kõik küpsised, mis on juba sinu arvutis, kuid seda tehes ei pruugi veebilehe mõned funktsioonid töötada soovitud viisil ning sul tuleb iga kord veebilehte külastades mõned eelistused käsitsi valida.

Teeme koostööd kolmandate isikutega, et jälgida sinu tegevust veebilehel ja parandada meie turundust ning pakkuda sulle reklaami sinu külastuse põhjal. Kui sa ei soovi, et sinu kohta informatsiooni kogutakse ja seda turunduslikel eesmärkidel kasutatakse, võid selle välja lülitada.

*Keelata on võimalik ainult püsiküpsised, mis ei ole vältimatult vajalikud.